flag Судова влада України

Стара версія сайту | Лист вебмайстру

Результати анонімного опитування громадян – відвідувачів суду в рамках Всеукраїнської акції «Зміцнимо довіру громадян до суду»

13 листопада 2014, 15:19

 Результати анонімного опитування громадян – відвідувачів суду

в рамках Всеукраїнської акції «Зміцнимо довіру громадян до суду».

         

         В продовж 1 - 5 вересня 2014 року в господарському суді Чернівецької області проводилось анонімне опитування громадян – відвідувачів суду в рамках Всеукраїнської акції «Зміцнимо довіру громадян до суду».

Опитування проводилось за ініціативою Ради суддів України, яка рішенням №11 від 08.08.2014 року вирішила провести його спільно з Центром суддівських студій за підтримки Проекту Ради Європи «Посилення незалежності, ефективності та професіоналізму судової влади в України»,

За результатами проведеного опитування відділом організаційного забезпечення роботи господарського суду Чернівецької області опрацьовано анкети, заповнені учасниками опитування та узагальнено результати, які наведені нижче.

 

СТАТИСТИЧНІ ДАНІ СУДУ

           ЩОДО ОПИТУВАННЯ ГРОМАДЯН – ВІДВІДУВАЧІВ СУДУ,

                         ПРОВЕДЕНОГО 1 – 5 ВЕРЕСНЯ 2014 РОКУ.

 

 

 

 

 

Керівництво господарського суду Чернівецької області висловлює вдячність усім учасникам опитування за витрачений ними час на надання відповідей. Усі результати проведеного анонімного опитування опрацьовані та прийняті до уваги. В подальшому керівництвом суду вживатимуться усі можливі заходи щодо покращення якості роботи суду.