flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

З метою забезпечення гласності та відкритості діяльності Господарського суду Чернівецької області проводиться розміщення та постійне оновлення інформації на офіційному сайті суду на веб-порталі «Судова влада України», у тому числі відповідно до Положення про автоматизовану систему діловодства суду, затвердженого рішенням Ради суддів України від 26.11.2010 №30 щоденно оприлюднюються списки справ, розподілених між суддями автоматизованою системою документообігу суду, списки справ, призначених до розгляду, інформація щодо стадій розгляду судових справ та звітів про автоматизований розподіл. На інтернет-сторінці суду розміщені банківські реквізити для сплати судового збору.

 З метою спрощення процедури сплати судового збору, було розроблено новий програмний продукт - онлайн-квитанцію - зручну форму для формування квитанції на сплату судового збору. Така форма оплати судового збору є надзвичайно простою та швидкою, оскільки достатньо зайти в рубрику «Судовий збір», що розміщена на веб-порталі судової влади за посиланням http://court.gov.ua/sudytax/, вибрати Господарський суд Чернівецької області , знову обрати рубрику «Судовий збір», натиснути на онлайн-таблицю ставок судового збору, щоб розрахувати суму збору та сформувати квитанцію.

При формуванні онлайн-квитанції потрібно ввести запитувані дані (зокрема: суму позову, ФІО, ідентифікаційний номер платника податку) та роздрукувати квитанцію. Платіжні реквізити та необхідна сума для перерахування судового збору будуть сформовані автоматично.

З повними текстами судових рішень винесених Господарським судом Чернівецької області, які розміщуються в Єдиному державному реєстрі судових рішень, можливо ознайомитись за посиланням http://reyestr.court.gov.ua/.

Також, на сайті суду на веб-порталі «Судова влада України», є вільний доступу до інформації щодо перебування суб'єктів підприємницької діяльності (контрагентів, боржників, поручителів тощо) у процедурі банкрутства, зазначена інформація розміщена за посиланням: http://vgsu.arbitr.gov.ua/pages/157 .

Безпосередньо у приміщенні Господарського суду Чернівецької області розміщено інформаційний кіоск з інформацією по справах, постійно проводиться оновлення інформації на інформаційних стендах, розміщені інформаційні дисплеї залів судових засідань з інформацією щодо призначених справ.

З метою забезпечення прав громадян на доступ до правосуддя в суді функціонує телефонна «гаряча лінія», за якою всі бажаючі можуть оперативно отримати всю необхідну інформацію, що стосується організації роботи суду, залишити свої повідомлення, зауваження та надати пропозиції з питань організаційного забезпечення діяльності суду.