flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

 

Інформація про наявність вакантних посад у Господарському суді 

Чернівецької області станом на 07.07.2020

Назва посади

Вакансія

Вимоги

1

2

3

Секретар судового засідання

6

 

- наявність вищої освіти за спеціальністю «Правознавство»  або «Правоохоронна діяльність» ступеня бакалавра  або молодшого бакалавра, вільне володіння державною мовою

 

Провідний спеціаліст 

3

- наявність вищої освіти за спеціальністю «Правознавство»  або «Правоохоронна діяльність» ступеня бакалавра  або молодшого бакалавра, вільне володіння державною мовою

 

 

 

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

  1. Копія паспорта громадянина України.
  2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.
  3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
  4. Копія документа (документів) про освіту.
  5. Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.
  6. Заповнена особова картка встановленого зразка.
  7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2019 рік (подається на сайті НАЗК в порядку, передбаченому Законом України «Про запобігання корупції»).

Строк подання документів: від 7 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби.

Останній день прийому документів – визначається в кожному конкурсі окремо. Дана інформація розміщена в умовах проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби на сайті суду в розділі ВАКАНСІЇ (Господарський суд Чернівецької області  оголошує конкурс).

Дата і місце проведення конкурсу.

Дата та час конкурсу – визначається в кожному конкурсі окремо. Дана інформація розміщена в умовах проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби на сайті суду в розділі «Вакансії»

Місце проведення конкурсу м. Чернівці, вулиця О. Кобилянської, 14

Результати конкурсу на заміщення вакантних посад.

Результати конкурсу оприлюднюються не пізніше ніж протягом 45 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення такого конкурсу на сайті суду в розділі «Вакансії».

 

Порядок оскарження результатів конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців

Згідно зі статтею 28 Закону України «Про державну службу», учасник конкурсу, який не пройшов конкурсний відбір, має право оскаржити рішення конкурсної комісії щодо конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорій "Б" і "В" - до центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державної служби, або до суду.

Скарга на рішення конкурсної комісії подається не пізніше ніж через 10 календарних днів з дня отримання письмового повідомлення про результати конкурсу.

Учасник конкурсу, який оскаржує рішення конкурсної комісії, зобов’язаний повідомити про це відповідну конкурсну комісію з наданням копії скарги.

Про результати розгляду скарги центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державної служби, повідомляє учасника конкурсу, який подав скаргу, не пізніше 14 календарних днів з дня надходження скарги та в разі встановлення факту порушення направляє керівнику державної служби в державному органі, в якому проводився конкурс, обов’язкову для виконання вимогу про скасування результатів конкурсу.

Постанова Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби»