flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Результати анонімного тестування 2019

З метою здійснення аналізу стану незалежності, неупередженості та доступності правосуддя, а також удосконалення діяльності суду з 01 липня по 15 липня  2019 року в Господарському суді Чернівецької  області проводилось анонімне анкетування  громадян – відвідувачів суду.

Респондентам пропонувалось добровільно відповісти на питання, розміщених на стендах та веб-сайті Господарського суду Чернівецької області. В ході реалізації заходу нами була зібрана та досліджена інформація за такими критеріями, як доступність суду, зручність та комфортність перебування в суді, повнота та ясність інформації, якість роботи судді та працівників апарату суду.

Проаналізувавши відповіді, отримані під час проведення опитування, відзначено позитивні результати за вищезазначеними критеріями.

Більш детально з результатами можна ознайомитись за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1oja-pobhO2lupT36xWrEsaTJZqCF_vNu/view

 

 

 

Результати анонімного тестування 2017

З метою зійснення аналізу стану незалежності, неупередженості та доступності правосуддя, а також удосконалення діяльності суду з 04 жовтня по 20 жовтня 2017 року в Господарському суді Чернівецької  області проводилось анонімне анкетування  громадян – відвідувачів суду.

Опитування було добровільним і проводелось з метою  вивчення думки громадян щодо якості роботи суду.

Під час опитування респондентам було запропоновано заповнити анкету в паперовому вигляді в приміщенні суду (в холі та в канцелярії суду), в електронному вигляді на нашому сайті, оцінити якість тоботи суду за наступними критеріями:

-   загальна характеристика респодента;

-   доступність суду, зручність та комфортність перебування в суді;

-   повнота, якість та доступність інформації для відвідувачів суду;

-   етична поведінка суддів та працівників апарату суду тощо.

переглянути результати анонімного тестування