flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Результати анкетування щодо якості роботи суду у червні 2024 року.

З нагоди Дня створення господарських (арбітражних) судів в Господарському суді Чернівецької області протягом двох тижнів проводилось анонімне онлайн-анкетування відвідувачів суду щодо якості роботи суду.

Метою анкетування було дослідження якості роботи суду; повноти, ясності та доступності інформації, розташованої на інформаційних стендах суду та опублікованої на офіційному вебсайті, соціальних мережах суду; аналіз організаційного процесу проведення судового засідання.

В опитуванні взяли участь 44 громадяни, із переважаючою віковою категорією – 26-46 років.
93,2 % відвідувачів не зазнавали перешкод чи незручностей у доступі до суду, а також, 69,8% вважають, що можливості, облаштовані в суді є достатніми для маломобільних груп населення.
Всі учасники погодилися із зручністю та доступністю реєстрації та вручення процесуальних документів у період воєнного стану.
Респонденти вважають, що працівники суду дотримуються Правил внутрішнього трудового розпорядку.
100% відвідувачів підтверджують можливість вчасно та безперешкодно подавати документи через канцелярію суду та повністю довіряють складу суду, який розглядає справу, вважаючи, що судовий розгляд здійснюється незалежно та неупереджено, згідно норм національного законодавства.
Більшість учасників справи звертаються до суду через підсистему «Електронний суд».
90,9% оцінили відмінну якість здійснення судочинства у Господарському суді Чернівецької області.

Дякуємо за активну участь в анкетуванні, подані відповіді дозволять підвищити рівень діяльності суду та ефективність здійснення судочинства.

З інфографікою анкетування можна ознайомитись за посиланням

Результати анкетування щодо якості роботи суду 2023

З нагоди Дня юриста, з 4 по 13 жовтня 2023 року в Господарському суді Чернівецької області проводилось анонімне онлайн-анкетування відвідувачів суду щодо якості роботи суду.

Метою анкетування було дослідження якості роботи суду; повноти, ясності та доступності інформації, розташованої на інформаційних стендах суду та опублікованої на офіційному вебсайті, соціальних мережах суду; аналіз організаційного процесу проведення судового засідання.

В опитуванні взяли участь понад 50 громадян, із переважаючою віковою категорією – 26-46 років.
90,2 % відвідувачів не зазнавали перешкод чи незручностей у доступі до суду, а також, 76% вважають, що можливості, облаштовані в суді є достатніми для маломобільних груп населення.
Всі учасники погодилися із зручністю та доступністю реєстрації та вручення процесуальних документів у період воєнного стану.
Абсолютна більшість відвідувачів вважають, що працівники суду дотримуються Правил внутрішнього трудового розпорядку.
98% довіряють складу суду, який розглядає справу та вважають, що судовий розгляд здійснюється незалежно та неупереджено, згідно норм національного законодавства.
Впровадження електронного документообігу сприяло тому, що більшість учасників справи звертаються до суду через підсистему «Електронний суд».
86,3% оцінили відмінну якість здійснення судочинства у Господарському суді Чернівецької області.

Дякуємо за активну участь в анкетуванні, подані відповіді дозволять підвищити рівень діяльності суду та ефективність здійснення судочинства.

З інфографікою анкетування можна ознайомитись за посиланням

Результати анонімного опитування 2020

Протягом місяця в Господарському суді Чернівецької області проводилося анонімне опитування громадян-відвідувачів суду щодо якості роботи суду.

Подібне дослідження проводиться два рази на рік для того, щоб  отримати загальне уявлення про якість роботи суду; виявити рівень задоволеності громадян умовами перебування в суді; оцінити повноту, ясність та доступність інформації для відвідувачів суду та визначити, як громадяни сприймають якість роботи суддів та працівників апарату суду;

В опитуванні взяли участь понад 50 громадян, з них 57,1% віком 26-39 років.

Аналізуючи результати варто зазначити, що всі респонденти мають вищу юридичну освіту. Окрім того, 92,9% здійснювали представництво іншої особи (адвокат, юрист-консультант…).

Слід зазначити, що всі учасники відвідували Господарський суд Чернівецької області та незручностей у доступі до приміщення суду не зазнавали.

Крім того, 91.7% опитуваних відзначили, що  повнота, ясність та актуальність інформації про роботу суду, яка розміщена на сторінці суду в соціальній мережі Facebook доступна та зрозуміла.

З результатів опитування можна побачити, що 92,9% респондентів вважають, що судді та працівники апарату ставляться до відвідувачів ввічливо та коректно.

Звертаємо увагу, що більше половини учасників вважають, що якість роботи суду порівняно з минулими роками значно покращилась.Результати проведеного анонімного опитування громадян-відвідувачів суду свідчать про позитивну оцінку організації роботи Господарського суду Чернівецької області.

Дякуємо за участь в нашому дослідженні. Колектив суду і надалі намагатиметься докладати усіх зусиль для покращення роботи суду та судової системи.

З більш детальною інформацією можна ознайомитись за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfW0R_BGWGx8zg0XJIR91B6aAEYI_RDiZbz-IFDiQcK5xZNfw/viewanalytics

Пресслужба Господарського суду Чернівецької області

 

Результати анонімного  тестування 2019

З метою здійснення аналізу стану незалежності, неупередженості та доступності правосуддя, а також удосконалення діяльності суду з 01 липня по 15 липня  2019 року в Господарському суді Чернівецької  області проводилось анонімне анкетування  громадян – відвідувачів суду.

Респондентам пропонувалось добровільно відповісти на питання, розміщених на стендах та веб-сайті Господарського суду Чернівецької області. В ході реалізації заходу нами була зібрана та досліджена інформація за такими критеріями, як доступність суду, зручність та комфортність перебування в суді, повнота та ясність інформації, якість роботи судді та працівників апарату суду.

Проаналізувавши відповіді, отримані під час проведення опитування, відзначено позитивні результати за вищезазначеними критеріями.

Більш детально з результатами можна ознайомитись за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1oja-pobhO2lupT36xWrEsaTJZqCF_vNu/view

 

Результати анонімного тестування 2017

З метою зійснення аналізу стану незалежності, неупередженості та доступності правосуддя, а також удосконалення діяльності суду з 04 жовтня по 20 жовтня 2017 року в Господарському суді Чернівецької  області проводилось анонімне анкетування  громадян – відвідувачів суду.

Опитування було добровільним і проводелось з метою  вивчення думки громадян щодо якості роботи суду.

Під час опитування респондентам було запропоновано заповнити анкету в паперовому вигляді в приміщенні суду (в холі та в канцелярії суду), в електронному вигляді на нашому сайті, оцінити якість тоботи суду за наступними критеріями:

-   загальна характеристика респодента;

-   доступність суду, зручність та комфортність перебування в суді;

-   повнота, якість та доступність інформації для відвідувачів суду;

-   етична поведінка суддів та працівників апарату суду тощо.

переглянути результати анонімного тестування