flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Шановні представники засобів масової інформації!

Для забезпечення прозорості та підвищення авторитету судової влади в суспільстві Господарський суд Чернівецької області усіма силами сприятиме побудові партнерських стосунків та налагодженню тісної співпраці із засобами масової інформації, у зв'язку з чим повідомляємо, що надавати коментарі щодо розгляду актуальних справ доручено судді-спікеру та прес-секретарю суду.

Суддя-спікер - це суддя, який уповноважений висвітлювати громадськості та журналістам офіційну позицію суду, брати участь у публічних заходах за участю представників засобів масової інформації, а також виконувати інші повноваження, спрямовані на реалізацію комунікаційної стратегії суду.

На виконання Рішення ради суддів України від 12 березня 2015 року та враховуючи Рекомендації Міжнародної конференції «Зміцнення довіри до судової влади через покращення взаємної комунікації», збори суддів Господарського суду Чернівецької області обрали суддею-спікером Ніколаєва Михайла Ілліча.

Суддя-спікер, заступник голови суду НІКОЛАЄВ МИХАЙЛО ІЛЛІЧ

ТЕЛ: (0372) 55-29-52, 050–675–31-02, e-mail: nikolaev2626@gmail.com

 

Прес-секретар суду – особа, яка за дорученням голови суду чи керівника апарату надає інформацію про діяльність суду для представників ЗМІ та громадськості.

Відтак, з питань висвітлення діяльності суду, за інформацією про розгляд судом резонансних справ та акредитації пропонуємо Вам звертатись до прес-секретаря Господарського суду Чернівецької області.

 

Прес-секретар суду - Кордобан Альона Володимирівна

ТЕЛ: (0372) 55-33-19, 099-496-99-99, e-mail: press.cv.arbitr@gmail.com

 

 

Господарський суд Чернівецької області  постійно  співпрацює з  місцевими, регіональними та центральними ЗМІ, для планового висвітлення питань, щодо організаційної роботи суду,  правової просвіти, діяльності суддів, а також розгляду справ, які викликають суспільний інтерес (тощо).