flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Призначено підготовче засідання по справі за позовом Чернівецької міської ради м. Чернівці до Товариства з обмеженою відповідальністю “Гіпербуд”

15 березня 2021, 10:05

Пресслужба Господарського суду Чернівецької області повідомляє, що в провадженні судді Проскурняка О.Г. перебуває справа №924/133/15 за позовом Чернівецької міської ради м. Чернівці до Товариства з обмеженою відповідальністю “Гіпербуд”  треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача –

  1.  ОСББ “Сонячний острів” м. Чернівці;
  2.  ОК “Житлово-будівельний кооператив Проспект” м. Чернівці;
  3.  Авдєєв Денис Сергійович
  4.  Алєшкова Наталія Омельянівна
  5.  Ауріте Віоріка Миколаївна
  6.  Банарик Наталья Іванівна
  7.  Бандура Ірина Святославівна
  8.  Бернік Ірина Володимирівна
  9.  Богуславська Людмила Петрівна
  10.  Бойчук Степан Іванович
  11.  Букатов Юрій Вікторович
  12.  Булезюк Михайло Георгійович
  13.  Бурдейна Віра Анатоліївна
  14.  Бурдейна Любов Романівна
  15.  Вакарюк Володимир Вікторович
  16.  Васкан Ярослав Георгійович
  17.  Вечеровська Лариса Михайлівна
  18.  Воронка Катерина Порфирівна
  19.  Гаврилюк Олена Георгіївна
  20.  Гайсан Олександр Валерійович
  21.  Георг Інна Володимирівна
  22.  Герман Віолета Василівна
  23. Герман Аліна Прекубівна
  24. Гончарук Андрій Петрович
  25.  Горбенко Іван Валерійович
  26.  Гресько Світлана Олександрівна
  27.  Грещук Галина Василівна
  28.  Гринчук Микола Григорович
  29.  Грімова Олена Мінівна
  30.  Гулей Лілія Омельянівна
  31. Гуріна Анжеліка Павлівна
  32. Даценко Андрій Іванович
  33.  Добровольська Галина Василівна
  34. Довженко Марина Степанівна
  35.  Дремлюга Ксенія Вікторівна
  36.  Дробко Розалія Дмитрівна
  37.  Дуліцький Володимир Іванович
  38.  Дульгер Ольга Василівна
  39.  Єреміца Віктор Васильович
  40.  Жовнірчук Юрій Іванович
  41.   Іванович Ольга Миколаївна
  42.  Коба Галина Володимирівна
  43.  Козак Лариса Вікторівна
  44.  Козак Петро Мірчович
  45.  Козак Сільва Миколаївна
  46.  Козарів Данко Тарасович
  47.  Козьма Михайло Радович
  48.  Кондрієвич Наталія Михайлівна
  49. Костиняк Дмитро Георгійович
  50. Коцур Надія Олексіївна
  51. Кременюк Марія Іванівна
  52. Крилов Віктор Анатолійович
  53. Крилов Віталій Вікторович
  54. Крюкова Валентина Олександрівна
  55. Кушнір Володимир Михайлович
  56. Лаврущак Орися Степанівна
  57. Лазарюк Ольга Іванівна
  58. Лизун Микола Васильович
  59.  Лобзун Марія Миколаївна
  60. Лончина Олена Ігорівна
  61. Лопушнян Іван Григорович
  62. Макаренко Дмитро Георгійович
  63. Маковій Надія Дмитрівна
  64. Максимович Галина Михайлівна
  65. Малишко Наталія Омелянівна
  66. Мартиненко Юлія Сергіївна                              
  67. Масливець Борис Володимирович
  68. Мацько Василь Васильович
  69. Мельничук Тарас Миколайович
  70. Миронюк Домніка Саінівна
  71.  Міглей Валентин Іванович
  72. Місюра Оксана Василівна
  73. Мішенда Світлана Володимирівна
  74.  Мрачковська Людмила Іванівна
  75.  Меренеску Василь Захарович
  76. Никорук Роман Іванович
  77.  Омелянюк Віра Миколаївна
  78.  Омелянюк Ігор Віталійович
  79. Палійчук Тарас Васильович
  80. Пасирь Ірина Валеріївна
  81.  Паскар Христина Георгіївна
  82.  Пастула Жанна Іванівна
  83.  Пахомова Тетяна Дмитрівна
  84.  Петікар Лідія Леонідівна
  85.  Підгорний Олег Валентинович
  86. Піляк Уляна Сергіївна
  87.  Попович Олена Михайлівна
  88. Присакару Оксана
  89. Присташ Ірина Вікторівна
  90.  Промсервіс ВКФ 22854010
  91.   Прунчак Орися Григорівна
  92. Пусяк Роман Павлович
  93.  Ришко Марія Іванівна
  94.  Ришко Юрій Михайлович
  95.  Романенко Олександр Олександрович
  96. Роскрут Тетяна Анатоліївна
  97. Роскрут Анатолій Васильович
  98.  Сєргєев Сергій Парамонович
  99.  Система ЛТД ТОВ 25083240
  100.  Смірнова Галина Степанівна
  101.  Соболевська Ганна Федорівна
  102.  Танасійчук Ален Анатолійович
  103.  Татарчук Людмила Володимирівна
  104. Татарчук Сергій Вікторович
  105. Ткачук Ксенія Дмитрівна
  106. Тодераш Дмитро Іванович
  107. Третяк Олена Миколаївна
  108. Туркевич Микола Іванович
  109. Федоренко Юрій Анатолійович
  110.  Федоряк Василина Георгіївна
  111.  Філіп Іван Григорович
  112. Халус Тетяна Дмитрівна
  113. Харітеску Володимир Радович
  114. Цопа Аркадій Олександрович
  115. Цуркан Оксана Дмитрівна
  116. Черкез Марія Лазарівна
  117. Черкез Микола Васильович
  118. Якимчук Ірина Іванівна
  119. Ярошевський Олексій Прокопович
  120. Стефанець Тарас Володимирович
  121. Авдєєва Тетяна Василівна
  122. Мунтян Марія Семенівна
  123.  Пшебишевський Віктор Степанович
  124. Рожок Роман Романович
  125. Петрів Олена Георгіївна
  126. Вечеровська Ганна Михайлівна.

про розірвання договору оренди землі та зобов'язання повернути земельну ділянку.

Підготовче засідання призначено на "16" березня 2021 року о 12:00 год.

Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Чернівецької області за адресою: м. Чернівці, вул. О. Кобилянської, 14, в залі судових засідань  № 2 (другий поверх).

Повні тексти електронних копій процесуальних документів у справі є загальнодоступними на офіційному сайті Єдиного державного реєстру судових рішень (http://reyestr.court.gov.ua).