flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Звіт господарського суду Чернівецької області за другий квартал 2019 року щодо проведення судового засідання у режимі відеоконференцзв'язку

04 липня 2019, 10:08

Протягом другого кварталу 2019 року , у приміщенні Господарського суду Чернівецької області проведено 95 судових засідань в режимі відеоконференції з іншими судами України. 

Зокрема, відеоконференцзв’язок було здійснено спільно із господарськими судами Одеської, Київської, Львівської, Закарпатської областей, господарським судом м. Києва, Києво-Святошинським  районним судом Київської області, Касаційним господарським судом у складі Верховного Суду та Західно-апеляційним господарським судом.

Використані у судовому засіданні технічні засоби і технології забезпечили належну якість зображення та звуку, а також забезпечили учасниками судового процесу можливість чути та бачити хід судового засідання, ставити запитання і отримувати відповіді, реалізовувавши при цьому свої процесуальні права та виконавши процесуальні обов’язки.

В порядку інформації нагадуємо, що:

  • в господарському суді Чернівецької області  судові засідання у режимі відеоконференцзв'язку  відбуваються за адресою: м. Чернівці,   вул. Кобилянської 14,   зал відеоконференцзв'язку, тел. (0372) 52-47-40;
  • клопотання про  участь  у судовому засіданні в режимі відеоконференції може бути подано  не  пізніш  як  за  сім  днів  до  дня проведення судового засідання, в якому відбуватиметься така участь. У даному клопотанні в обов’язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно  забезпечити  його  проведення;
  • питання про  участь  особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції   вирішується  судом  за  наявності  відповідного клопотання  або  за власною ініціативою не пізніш як за п’ять днів до дня проведення такого судового засідання.

Окрім того, повідомляємо, що ухвала суду, прийнята за наслідками вирішення питання про проведення судового засідання у режимі відеоконференцзв'язку, оскарженню не підлягає.

 

Прес-служба господарського суду

Чернівецької області