flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Порядок доступу на збори суддів Господарського суду Чернівецької області

Порядок доступу на збори суддів Господарського суду Чернівецької області

Питання доступу на збори суддів регламентовані Положенням про збори суддів Господарського суду Чернівецької області.

Збори суддів проводяться, як правило, відкрито. За рішенням зборів деякі питання можуть вирішуватися у закритому режимі. У виключних випадках, з відповідним обґрунтуванням, представники засобів масової інформації за рішенням зборів суддів можуть бути обмежені в присутності на зборах.

На збори суддів можуть запрошуватися працівники апарату суду, судді у відставці, представники громадськості, представники засобів масової інформації, інші особи.

Відповідальна особа з питань доступу до зборів суддів - заступник голови суду М.Ніколаєв м. Чернівці,вул. О.Кобилянської, 14 каб. № 14 (2-й поверх ) тел: роб. (0372) 55-29-52 моб.+38(050)-67-53-102
e-mail: inbox@cv.arbitr.gov.ua; nikolaev2626@gmail.com 

Інформація про день, час і місце проведення зборів розміщується на офіційному веб-сайті суду

Про день, час та місце скликання зборів та питання, які виносяться на їх розгляд, учасники зборів повідомляються не пізніш як за три робочі дні до дати проведення зборів.

У виключних випадках, з урахуванням необхідності оперативно вирішити певне питання та важливості цього питання, збори суддів можуть бути скликані і проведені в більш короткий термін (без мінімального обмеження часу), визначений головою суду (особою, яка у встановленому законом порядку виконує обов’язки голови суду)

Повідомлення суддів та осіб, запрошених на збори, про день, час і місце скликання зборів, питання, що виносяться на їх розгляд, забезпечується головою суду (особою, яка у встановленому законом порядку виконує обов’язки голови суду).

 

Розміщення запрошених осіб та представників засобів масової інформації в залі, де проводяться збори, забезпечує особа, уповноважена головою суду (особою, яка у встановленому законом порядку виконує обов’язки голови суду) або постійний секретар зборів.