flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Запити на інформацію, що надходять на адресу Суду, приймаються, попередньо опрацьовуються і реєструються у відділі діловодства суду відповідно до Інструкції з діловодства в господарських судах України.

Запити на інформацію (у тому числі звернення громадян, що містять запити на інформацію) реєструються в автоматизованій системі документообігу суду.

Після отримання та реєстрації запиту на інформацію відділ діловодства суду передає їх керівнику апарату суду, який визначає відповідального виконавця за надання відповіді (керівника відповідного структурного підрозділу) та у випадках, коли запит містить прохання надати інформацію, яка стосується різних напрямів діяльності Суду, співвиконавців. Співвиконавці зобов'язані не пізніше чотирьох робочих днів з дня отримання Судом запиту надати відповідальному виконавцю відповідні документи.

Запит на інформацію з відповідною резолюцією керівника апарату Суду опрацьовується у відділі діловодства після чого невідкладно передається виконавцям.

Відповіді на запит підлягають обов'язковій реєстрації у відділі діловодства суду.

Список осіб, на яких покладено обовязок щодо обробки звернень та запитів на інформацію:

1). Керівник апарату Пилип’як Марія Олегівна тел: (0372)52-47-40 e-mail: inbox@cv.arbitr.gov.ua;
2). Заступник керівника апарату суду Гімчинський Іван Георгійович тел: (0372)52-47-40 e-mail: inbox@cv.arbitr.gov.ua;
3). Начальник відділу документального забезпечення та аналітичної роботи Доросевич Микола Сергійович тел: (0372)52-47-40 
e-mail: inbox@cv.arbitr.gov.ua;
4).  Начальник відділу по роботі з персоналом та зв"язків з громадськістю Степанов Федір Григорович тел: (0372)55-33-19 e-mail: inbox@cv.arbitr.gov.ua;
5). Начальник планово-фінансового відділу Телекі Оксана Іванівна тел: (0372)55-26-38 e-mail: klimova@cv.arbitr.gov.ua;